Pánske termo tričko zľava 40 %

smveľkostné tabuľky

ukončené
tovar na sklade

zdieľať

Pánske termo tričko je klasického mierne priliehavého strihu. Materiál je termoúplet dvojvrstvový s antimikrobiálnou úpravou.

Spodná vrstva odvádza pot a obsahuje zložku STOP BACTÉRIA, ktorá znižuje telesné pachy a zabezpečí hygienickú sviežosť . Je to polypropylen príjemný na omak s iónmi striebra.

Vrchná strana je 100% bavlna. Farba je hnedá - čokoládový odtieň.

Jedinečný spôsob pletenia dvojvrstvového materiálu zmiešaného s bavlnou zabezpečuje vyššiu trvácnosť a to , že materiál sa menej zadiera než klasický jednovrstvový termoúplet. Má tiež zvýšenú hrejivosť a je to jedno z najteplejšieho termoprádla na slovenskom trhu. Je šitý klasickými spevnenými švami ,ktoré nedraždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24 hodinovom nosení.

 

Strih je riešený elegantným štýlom bez športových prvkov a nápisov, takže sa dá využiť aj ako elastické tričko do športového saka alebo k rifliam.  klasické švy nedráždia a nerobia odtlaky na tele ani pri 24hodinovom noseni.

Tričko je vyhotovené univerzálne, hodí sa ako spodná termovrstva pod oblečenie priamo na telo, ale vyzerá dobre aj ako vrchné tričko s dlhým rukávom. ( 1.vrstva a 2.vrstva )


Zloženie 50%polypropylen/ 50%bavlna

 

 

 

Pánsky nátelník dĺžka (plusmínus 1 cm ) :

veľkosť S  74cm

veľkosť M  74cm

veľkosť L   75cm

veľkosť XL  76cm

veľkosť XXL 78cm

veľkosť XXXL80cm

 

AKCIA  : zľava 40 % z 17,40 eur na 10,80,-


Farby : svetlá hnedá/ čokoládová
Veľkosti : M,L,XL,XXL
Dodanie do 5 dní

Výrobca: NIKA INTIMA